15 Қар 2021
Материал Б.Нысанбаев

Үйірме жұмыстарының кестесі

Б.Нысанбаев атындағы орта мектебінің бастауыш сыныптар бойынша үйірме жұмыстарының кестесі.

2021-2022 оқу жылы

Р/С

Үйірме атауы

Үйірме жетекшісі

Сыныбы

Дүйсенбі

Сейсенбі

Сәрсенбі

Бейсенбі

Жұма

1

«Ұлттық қозғалмалы ойындар»

 

Қабдол Зайгүл

 

1 а

 

14:00-14:45

 

 

 

 

2

«Ұлттық қозғалмалы ойындар»

 

Ажайыпова Клара

 

1 б

 

14:00-14:45

 

 

 

 

3

«Ұлттық қозғалмалы ойындар»

 

Мәшімбай Күнзипа

 

1 в

 

14:00-14:45

 

 

 

 

4

«Ұлттық қозғалмалы ойындар»

 

Шаримова Жансия

 

1 г

 

14:00-14:45

 

 

 

 

5

«Ұлттық қозғалмалы ойындар»

 

Жақсымбетова Жадырасын

 

1 д

 

14:00-14:45

 

 

 

 

6

«Ұлттық қозғалмалы ойындар»

 

Мусина Гүлмира

 

1 е

 

14:00-14:45

 

 

 

 

7

«Ұлттық қозғалмалы ойындар»

 

Есалиева Айнагүл

 

1 ж

 

14:00-14:45

 

 

 

 

8

«Спорт-денсаулық кепілі»

 

Тұрсынова  Аида

 

 

2 а

 

 

10:00-10:45

 

 

 

9

«Спорт-денсаулық кепілі»

 

Есетова Ақмарал

 

2 б

 

 

10:00-10:45

 

 

 

10

«Спорт-денсаулық кепілі»

 

Хамзина Нұргүл

 

2 в

 

 

10:00-10:45

 

 

 

11

«Спорт-денсаулық кепілі»

 

Булекбаева Гүлшара

2 г

 

 

10:00-10:45

 

 

 

12

«Спорт-денсаулық кепілі»

 

Бағытжанова Айгерим

 

2 д

 

 

10:00-10:45

 

 

 

13

«Спорт-денсаулық кепілі»

 

Жансултанова Айнаш

 

2 е

 

 

10:00-10:45

 

 

 

14

«Спорт-денсаулық кепілі»

 

Салихова Гүлжайна

 

2 ж

 

 

10:00-10:45

 

 

 

15

«Спорт-өмір серігі»

 

Картбаева Асел

3 а

 

 

10:00-10:45

 

 

 

16

«Спорт-өмір серігі»

 

Мұрат  Дидар

 

3 б

 

 

10:00-10:45

 

 

 

17

«Спорт-өмір серігі»

 

Ахметова Нұрбиға

 

3 в

 

 

10:00-10:45

 

 

 

18

«Спорт-өмір серігі»

 

Хаметова Мәншүк

 

3 г

 

 

10:00-10:45

 

 

 

19

«Спорт-өмір серігі»

 

Нургалиева Аксана

 

3 д

 

 

10:00-10:45

 

 

 

20

«Спорт-өмір серігі»

 

Қалиева Айнаш

3 е

 

 

10:00-10:45

 

 

 

21

«Спорт-өмір серігі»

 

Кушкинбаева Бактыгул

 

3 ж

 

 

10:00-10:45

 

 

 

22

«Спорт-өмір серігі»

 

Джанжолова Гүлжан

3 з

 

 

10:00-10:45

 

 

 

23

«Шынықсын денеміз»

Бисенбаева Гүлфазия

4 а

 

 

15:00-15:45

 

 

 

24

«Шынықсын денеміз»

Тулеуова Зарина

4 б

 

 

15:00-15:45

 

 

 

25

«Шынықсын денеміз»

Омарова Роза

 

4 в

 

 

15:00-15:45

 

 

 

26

«Шынықсын денеміз»

Жаңбырбай Гүлмерей

 

4 г

 

 

15:00-15:45

 

 

 

27

«Шынықсын денеміз»

Ниязова Анар

 

4 д

 

 

15:00-15:45

 

 

 

28

«Шынықсын денеміз»

Мужинова Құралай

 

4 е

 

 

15:00-15:45

 

 

 

29

«Шынықсын денеміз»

Құмарова Айгерім

 

4 ж

 

 

15:00-15:45

 

 

 

30

«Шынықсын денеміз»

Андреева Бибігүл

4 з

 

 

15:00-15:45